Wszystkie produkty Dentle są efektem naszego nieustannego dążenia do tego, by wykorzystując odpowiedni design i innowacyjne rozwiązania stworzyć produkty do pielęgnacji jamy ustnej, które czyszczą skutecznie, a jednocześnie delikatnie.

Już ponad 300.000 zaprojektowanych w Szwecji elektrycznych szczoteczek do zębów Dentle One znalazło nabywców w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Estonii.

Wraz z naszą nową szczoteczką Dentle Zip, Dentle Flosh i szeregiem pomysłowych akcesoriów, Dentle One tworzy system, który sprawia, że pielęgnacja zębów jest prosta, zarówno w domu, jak i w podróży.

Dentle jest zarejestrowanym znakiem towarowym. Produkty Dentle są sprzedawane przez szwedzką firmę Super Living Products, której siedziba znajduje się w Hongkongu.

Chcesz zostać sprzedawcą detalicznym produktów Dentle?

Scandinavian Personal Care AB (SPC) dystrybuuje produkty Dentle w Europie za pośrednictwem sieci detalicznych sprzedawców produktów premium. Skontaktuj się z nami, pisząc na adres: retailer@dentle.com lub dzwoniąc pod numer +46 (0)8-509 332 09.

O Dentle


Wszystkie produkty Dentle są efektem naszego nieustannego dążenia do tego, by oferować klientom produkty do pielęgnacji jamy ustnej, które dzięki odpowiedniemu designowi i przemyślanej konstrukcji czyszczą skutecznie i delikatnie. Zaprojektowane w Szwecji elektryczne szczoteczki do zębów tworzą wraz z zestawem pomysłowych akcesoriów system, który sprawia, że pielęgnacja zębów jest prosta, zarówno w domu, jak i w podróży.

Obsługa klienta


E-mail: customerservice@dentle.com
Na Twój e-mail odpowiemy w ciągu 48 godzin.

Koszyk